BAHN ZDOKP - obiegi i składy pasażerskie cz. 1

UWAGA:

  1. Wszystkie rysunki taboru pochodzą z programu Kolejarz ;
  2. Obiegi ustalone zostały na podstawie "Dodatku 2C do Służbowego Rozkładu Jazdy Pociągów - Poznań 1986" oraz zostały "uaktualnione" do roku 1985.
  3. Strona pokazuje przykładowe obiegi, które w części są i zostaną zastosowane w następnych wersjach ZDOKP.
  4. Szczegóły (malowanie, układ okien) zbliżony do składów przedstawionych w symulacji ZDOKP.

DOKP POZNAŃ:

obieg nr: 7031 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_EU07_17.pngPKP_WO_TW_BDsu_01.pngPKP_WO_TW_Bhp_04.pngPKP_WO_TW_Adu_05.pngPKP_WO_TW_Bdhrnu_01.png    PKP_WO_TW_Pdn_01.png    PKP_WO_TW_P_01.png
skład: lokomotywa - D - 4xBhp - A - B - P1) - P2) EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_17.png
ilość obiegów:
Vmax:
2
100 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
ME 213 Poznań Gł. 06||20 Rzepin 09||21 EU07 Poznań Franowo 1-2 D P(436)
ME 218 Rzepin 15:15 Poznań Gł. 18||05 EU07 Poznań Franowo 1-2 D P(482)
ME 219 Poznań Gł. 20:55 Rzepin 23:41 EU07 Poznań Franowo 1-2 D
ME 214 Rzepin 06:30 Poznań Gł. 09:30 EU07 Poznań Franowo 1-2 D
ME 215 Poznań Gł. 13:20 Rzepin 16:21 EU07 Poznań Franowo 1-2
ME 220 Rzepin 17||56 Poznań Gł. 21||08 EU07 Poznań Franowo 1-2 P(436)
UWAGI:
(1) - P amb. 436 relacji Poznań - Rzepin kursuje w pociągu nr 213 z wyjątkiem niedziel i świąt, a relacji Rzepin - Poznań w pociągu nr 220 z wyjątkiem niedziel i świąt, a w pociągu 218 w soboty.
(2) - P amb. 482/409 kursuje pociągiem 55144 (obieg 7099)/55125 (obieg 7097)/218 w relacji Gubin - Poznań (przełącza RS Zbąszynek) z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt

obieg nr: 7033 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_WO_TW_Adnu_02.png PKP_WO_TW_Bdu_01.pngPKP_WO_TW_Bhp_10.pngPKP_WO_TW_BDsu_01.pngPKP_L_TZ_Ol49_05.png
skład: B - A - 4xBhp - D - lokomotywa Ol49 - Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_05.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny  
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 4441 Wolsztyn 05:07 Poznań Gł. 07:00 Ol49-Wolsztyn 1-2 D
M 4444 Poznań Gł. 16:18 Sulechów 19:17 Ol49-Wolsztyn 1-2 D
M 4439 Sulechów 21:00 Wolsztyn. 22:07 Ol49-Wolsztyn 1-2 D
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7034 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_EU07_09.png    PKP_L_TW_SP45_04.png    PKP_L_TW_SP42_01.png    PKP_WO_TW_Bhp_04.pngPKP_WO_TW_Adnu_01.pngPKP_WO_TW_Azdu_01.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - A - B EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_09.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80; 100 km/h
SP45 Poznań PKP_L_TW_SP45_04.png
stacja macierzysta: Poznań Główny SP42 Krzyż PKP_L_TW_SP42_02.png
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
ME 3322 Krzyż 04:26 Poznań Gł. 06:23 EU07 Poznań Franowo 1-2
MS 78129 Poznań Gł. 12:45 Kostrzyn 16:40 SP45 Poznań / SP42 Krzyż 1-2
MS 1146 Kostrzyn 20:30 Gorzów Wlkp. 21:16 SP42 Krzyż 1-2
MS 11132 Gorzów Wlkp. 22:37 Krzyż 23:42 SP42 Krzyż 1-2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7035 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_EU07_09.png    PKP_L_TW_SP45_04.png    PKP_WO_TW_Bhp_04.pngPKP_WO_TW_Adnu_01.png   PKP_WO_TW_Azdu_01.pngPKP_WO_TW_Azdu_01.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - A - B1) - B1) EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_09.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
100 km/h
SP45 Zbąszynek PKP_L_TW_SP45_04.png
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
ME/MS 55120 Gubin 01:02 Poznań Gł. 05:13 SP45 Zbąszynek /
EU07 Poznań Franowo
1-2
ME/MS 55121/3 Poznań Gł. 16:35 Gubin 19:08 EU07 Poznań Franowo /
SP45 Zbąszynek
1-2
UWAGI:
(1) - grupa wagonów kursuje w dni robocze na odcinku Poznań - Zbąszynek - Poznań

obieg nr: 7038 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_03.png     PKP_L_TW_EU07_23.png     PKP_WO_TW_Bhp_08.pngPKP_WO_TW_Adu_06.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - A - B EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_23.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80; 100 km/h
SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
ME 17131 Kutno 04:30 Poznań Gł. 07:;40 EU07 Poznań Franowo 1-2
MS 6623 Poznań Gł. 12:34 Wągrowiec 14:05 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 6636 Wągrowiec 14:28 Poznań Gł. 15:51 SP45 - Poznań Gł. 1-2
ME 71118 Poznań Gł. 16:53 Kutno 20:15 EU07 Poznań Franowo 1-2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7039 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_03.png      PKP_L_TW_EU07_23.png     PKP_WO_TW_Bhp_08.png     PKP_WO_TW_P_01.png     PKP_WO_TW_BDsu_01.png     PKP_WO_TW_WLAB_04.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - P1) - D3)- WL4) SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80; 100; 50 km/h
EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_23.png
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 55122) Rogoźno 05:17 Poznań Gł. 06:34 SP45 - Poznań Gł. 2 Ø
ME 3321 Poznań Gł. 10:55 Krzyż 12:34 EU07 Poznań Franowo 2 (skład El.?)
MS 11030 Krzyż 16:57 Piła 17:55 SP45 - Poznań Gł. 2 (konwój)
MS 22622 Piła 18:53 Wyrzysk Osiek 19:40 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 22625 Wyrzysk Osiek 19:55 Piła 20:43 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 87342 Piła 21:48 Poznań Gł. 00:10 SP45 - Poznań Gł. 2 D WL
MS 660412) Poznań Gł. 01:50 Wągrowiec 03:15 SP45 - Poznań Gł. 2 Ø
MS 66040/12) Wągrowiec 03:20 Rogoźno 03:46 SP45 - Poznań Gł. 2 Ø
UWAGI:
Ø - pociąg może być odwołany po uprzednim ogłoszeniu w drugiej kolejności;
(1) - P - (konwój) kursuje pociągiem 11030 w relacji Krzyż - Piła z wyjątkiem niedziel i świąt;
(2) - kursuje w dni robocze oprócz 12.27;
(3) - D relacji Białogard - Świdnica Miasto dla poczty radzieckiej kursuje pociągiem 640/87342/16802 (przełącza RS Piła i RS Poznań Gł. w koniec składu) kursuje 1/2 z poniedziałku na wtorek, ze środy na czwartek, z piątku na sobotę;
(4) - WLB SZD relacji Szczecinek - Świdnica Miasto kursuje pociągiem 640/87342/16802 (przełącza RS Piła i RS Poznań Gł. w koniec pociągu 16802) kursuje 1/2 z wtorku na środę, z czwartku na piątek, z soboty na nadzielę;

obieg nr: 7040 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_03.png     PKP_L_TW_SP42_02.png    PKP_WO_TW_Bdu_04.png PKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - B - 4xBhp SP42 - Krzyż PKP_L_TW_SP42_02.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 11139 Gorzów Wlkp. 04:43 Kostrzyn 05:30 SP42 - Krzyż 2
MS 11122 Kostrzyn 09:00 Krzyż 11:11 SP42 - Krzyż 2
MS 11026 Krzyż 12:40 Piła 13:51 SP42 - Krzyż 2
MS 87336 Piła 14:45 Poznań Gł. 17:14 SP45 - Poznań Gł. (1 ?) + 2
MS 78341 Poznań Gł. 19:43 Piła 22:05 SP45 - Poznań Gł. 2
?? 11031 Piła 22:20 Gorzów Wlkp. 00:40 SP42 - Krzyż 2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7041 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_03.png PKP_WO_TW_BDsu_02.pngPKP_WO_TW_Bhp_08.png PKP_WO_TW_Adu_06.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png     PKP_WO_TW_Pdn_01.png     PKP_WO_TW_P_02.png
skład: lokomotywa - D - 4xBhp - A - B- P1) - P2) SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 78331 Poznań Gł. 04||42 Piła 07||13 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D P(427)
MS 87334 Piła 11||13 Poznań Gł. 13||28 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D P(437)
MS 75112/ 75113 Poznań Gł. 14:40 Bydgoszcz (przez Wągrowiec) 18:35 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 57114/ 57115 Bydgoszcz (przez Wągrowiec) 19:25 Poznań Gł. 23:06 SP45 - Poznań Gł. 1-2
UWAGI:
(1) - P - ambulans 427 kursuje w pociągu 78331 Poznań - Piła z wyjątkiem niedziel;
(2) - P- ambulans 437 relacji Piła - Poznań kursuje z wyjątkiem niedziel i świąt w pociągu nr 87334 w okresie do odwołania pociagiem 8702 (Słupsk 05:00 - Piła 08:48/09||00 - Poznań Gł 10||50);

obieg nr: 7042 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_EU07_23.png     PKP_L_TW_SP42_02.png     PKP_WO_TW_Bhp_08.pngPKP_WO_TW_Adu_06.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - A EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_23.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80; 100 km/h
SP42 - Krzyż. PKP_L_TW_SP42_02.png
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS/ME 78131 Poznań Gł. 22:45 Krzyż 00:18 EU07 - Poznań Franowo 1-2
MS/ME 78131 Krzyż 00:38 Kostrzyn 02:20 SP42 - Krzyż 1-2
MS/ME 87132 Kostrzyn 05:11 Krzyż 07:10 SP42 - Krzyż 1-2
MS/ME 87132 Krzyż 07:38 Poznań Gł. 09:18 EU07 - Poznań Franowo 1-2
ME 522 Poznań Gł. 09:55 Jarocin 11:07 EU07 - Poznań Franowo 1-2
ME 525 Jarocin 12:00 Poznań Gł. 13:26 EU07 - Poznań Franowo 1-2
ME 430 Poznań Gł. 13:54 Swarzędz 14:11 EU07 - Poznań Franowo 1-2
ME 431 Swarzędz 15:10 Poznań Gł. 15:44 EU07 - Poznań Franowo 1-2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7043 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_EU07_17.png   PKP_L_TW_SP45_03.png    PKP_L_TZ_Pt47_04.png     PKP_L_TZ_Ty2_02.png         PKP_L_TW_SP42_01.png    PKP_WO_TW_Bhp_05.png    PKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bh_03.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - B1) - B1) EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_17.png
ilość obiegów:
Vmax:
2
20; 45; 70; 80; 100 km/h
SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_03.png
stacja macierzysta: Poznań Główny Pt47 Szczecinek PKP_L_TZ_Pt47_03.png
    Ty2 Szczecinek PKP_L_TZ_Ty2_01.png
    Ty43 Piła PKP_L_TZ_Ty43_01.png
    SP42 Krzyż PKP_L_TW_SP42_02.png
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
ME 3320 Wronki 04:05 Poznań Gł. 05:15 EU07 Poznań Franowo 1-2
MS/M 7843 Poznań Gł. 07:00 Szczecinek 11:00 SP45 Poznań Główny /
Pt47 Szczecinek
1-2
M 622 Szczecinek 12:10 Piła 13:40 Ty2 Szczecinek 2
M 634 Piła 13:50 Chodzież 14:32 Ty43 Piła 2
M2) 633 Chodzież 12:50 Piła 13:20 Ty43 Piła 2(R)
MS 636 Piła 22:40 Chodzież 23:22 SP42 Krzyż 2
MS 631 Chodzież 04:40 Piła 05:13 SP42 Krzyż 2
MS 6321) Piła 11:41 Chodzież 12:15 SP42 Krzyż 2(R)
OS 229521) Chodzież 15:24 Gołańcz 17:25 SP42 Krzyż 2
OS 229531) Gołańcz 17:34 Chodzież 19:35 SP42 Krzyż 2
OS 229501) Chodzież 02:05 Gołańcz 04:05 SP42 Krzyż 2
OS 229511) Gołańcz 04:30 Chodzież 06:31 SP42 Krzyż 2
MS 630 Piła 06:10 Chodzież 06:42 SP45 Poznań Gł. 2
MS 5514 Chodzież 07:30 Poznań Gł. 09:29 SP45 Poznań Gł. 2
MS 4428 Poznań Gł. 19:10 Grodzisk Wlkp. 20:29 SP45 Poznań Gł. 2
OS 4453 Grodzisk Wlkp. 21:40 Poznań Gł. 22:53 SP45 Poznań Gł. 2
ME 3339 Poznań Gł. 23:30 Wronki 00:33 EU07 Poznań Franowo 2
UWAGI:
(1) - część składu przeznaczona do obsługi pociągu nr 632, 22952, 22953, 22950, 22951, RS Chodzież tymi wagonami uzupełnia skład pociągu nr 5514

(2) - UWAGA - wg RJ z 1985 występuje brak skomunikowania pociągu nr 634 z pociągiem nr 633,
natomiast w1986 roku w tym obiegu istnieje skomunikowanie, wg dodatku 2C SRJP z 1986 roku pociąg nr 633 odjeżda z Chodzieży o godz. 15:25 (przyjazd Piła 15:55).

(R) - kursuje w dni robocze

obieg nr: 7044 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Pt47_03.png    PKP_L_TW_EU07_23.png     PKP_WO_TW_BDsu_02.pngPKP_WO_TW_Bhp_06.pngPKP_WO_TW_Adu_06.pngPKP_WO_TW_Bhp_07.png
skład: lokomotywa - D - 4xBhp - A - 2xBhp Pt47 Kostrzyn PKP_L_TZ_Pt47_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80; 100 km/h
EU07 Poznań Franowo PKP_L_TW_EU07_23.png
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M/ME 87120 Kostrzyn 02:53 Poznań Gł. 07:10 Pt47 Kostrzyn /
EU07 Poznań Franowo
1-2 D
ME 3323 Poznań Gł. 14:45 Krzyż 16:24 EU07 Poznań Franowo 1-2 D
M 11129 Krzyż 17:35 Kostrzyn 19:28 Pt47 Kostrzyn 1-2 D
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7045 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ol49_04.png        PKP_L_TW_SP45_03.png        PKP_L_TZ_Ty2_03.pngPKP_WO_TW_ABdu_01.pngPKP_WO_TW_Bhp_05.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - AB Ty2 Kostrzyn PKP_L_TZ_Ty2_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
45; 80 km/h
SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_03.png
stacja macierzysta: Poznań Główny Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_03.png
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 11148 Kostrzyn 22:40 Gorzów Wlkp. 23:35 Ty2 Kostrzyn 1-2
MS 44020 Gorzów Wlkp. 02:40 Poznań Gł. 06:45 SP45 Poznań Gł. 1-2
M 4422 Poznań Gł. 08:00 Grodzisk Wlkp. 09:30 Ol49 Wolsztyn 1-2
M 4425 Grodzisk Wlkp. 10:28 Poznań Gł. 11:40 Ol49 Wolsztyn 1-2
MS 44023 Poznań Gł. 15:35 Gorzów Wlkp. 19:44 SP45 Poznań Gł. 1-2
M 11147 Gorzów Wlkp. 20:30 Kostrzyn 21:25 Ty2 Kostrzyn 1-2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7046 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_04.pngPKP_WO_TW_P_02.png   PKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - P1) - 4xBhp SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
60; 80 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 44035 Międzychód 05:25 Gorzów Wlkp. 07:09 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 44036 Gorzów Wlkp. 08:00 Międzychód 09:28 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 44941 Międzychód 11:05 Międzyrzecz 11:52 SP45 - Poznań Gł. 2
OS 440521) Międzyrzecz 14:20 Poznań Gł. 17:39 SP45 - Poznań Gł. 2 P(434)
OS 44053 Poznań Gł. 20:20 Międzychód 22:43 SP45 - Poznań Gł. 2
UWAGI:
(1) - P amb. 434 relacji Międzyrzecz - Poznań kursuje pociągiem nr 44052 w soboty

obieg nr: 7047 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_04.png   PKP_WO_TW_Bdu_01.pngPKP_WO_TW_Adnu_02.png  PKP_WO_TW_Bh_02.pngPKP_WO_TW_Bh_02.pngPKP_WO_TW_Bhp_07.pngPKP_WO_TW_Adnu_02.png PKP_WO_TW_P_01.png
skład: lokomotywa + B2) - A2) - B - B - 2xBhp - A -D - P1) SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
DPS 4414/3 Żagań 05:15 Poznań Gł. 09:52 SP45 - Poznań Gł. 1-2 P
MS 4424 Poznań Gł. 13:00 Grodzisk Wlkp. 14:13 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D
MS 4427 Grodzisk Wlkp. 14:42 Poznań Gł. 15:52 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D
DPS 4412/1 Poznań Gł. 22:56 Żagań 01:23 SP45 - Poznań Gł. 1-2 P
UWAGI:
(1) - P (konwój) kursuje poc. 4412/11 i 4414/13 w relacji Poznań - Żagań - Poznań w okresach przedświątecznych na zarządzenie.
(2) - kursuje do IX.27 w relacji Gdynia - Zielona Góra, RS Poznań Gł. przełącza z pociągu 5614/3 w czoło pociągu 4412/1

obieg nr: 7048 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_04.pngPKP_WO_TW_Bhp_05.pngPKP_WO_TW_Adnu_02.pngPKP_WO_TW_Bh_03.png      PKP_WO_TW_Adnu_01.pngPKP_WO_TW_Bh_02.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - A - B - A1) - B1) SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 57112/3 Bydgoszcz 04:50 Poznań Gł. 09:00 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 44261) Poznań Gł. 14:58 Grodzisk Wlkp. 16:17 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 44291) Grodzisk Wlkp. 17:03 Poznań Gł. 18:23 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 75114/5 Poznań Gł. 19:52 Bydgoszcz 23:40 SP45 - Poznań Gł. 1-2
UWAGI:
(1) - oprócz niedziel i świąt skład pociągu 4426/4429 RS Poznań Gł. wzmacnia grupę wagonów (1 A, 1 B)

obieg nr: 7049 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_06.pngPKP_WO_TW_Bhp_02.pngPKP_WO_TW_Adnu_02.pngPKP_WO_TW_Bh_02.pngPKP_WO_TW_BDdsu_01.pngPKP_WO_TW_P_02.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - A - B - BD - P1) SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_06.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 4421 Grodzisk Wlkp. 03:53 Poznań Gł. 05:03 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D
OS 75150/1 Poznań Gł. 05||48 Bydgoszcz 09||45 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D P(425)
OS 57152/3 Bydgoszcz 14||15
Poznań Gł. 17||58 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D P(425)
MS 4430 Poznań Gł. 23:25 Grodzisk Wlkp. 00:37 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D
UWAGI:
(1) - P amb. 425 kursuje z wyjątkiem niedziel i świąt w pociągu nr 57152/3 i w pociągu 75150/1 (Bydgoszcz - Poznań - Bydgoszcz)

obieg nr: 7051 (BAHN ZDOKP - rok 1986)
PKP_L_TW_SP45_06.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Adnu_02.pngPKP_WO_TW_Bh_02.pngPKP_WO_TW_Bh_02.png
skład: lokomotywa - B1) - B1) - A - B1) - B1) SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_06.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 6612/32) Poznań Gł. 07:20 Wągrowiec 08:53 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 6636/72) Wągrowiec 10:06 Poznań Gł. 11:30 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 6622/32) Poznań Gł. 16:15 Wągrowiec 18:08 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 6644/52) Wągrowiec 18:27 Poznań Gł. 20:10 SP45 - Poznań Gł. 1-2
UWAGI:
(1) - w okresie 06-26 do 09-01 zamiast 4B kursuje 4Bhp
(2) - obieg wg dodatku 2C do SRJP z 1986 roku ( nie występuje w 1985 roku)

obieg nr: 7053 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_04.pngPKP_WO_TW_Bhp_04.pngPKP_WO_TW_BDsu_02.png     PKP_WO_TW_P_02.png
skład: lokomotywa - 4xBhp - B - P1) SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
ilość obiegów:
Vmax:
2
60; 80 km/h
SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_03.png
stacja macierzysta: Wągrowiec    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 44031 Poznań Gł. 03||45 Międzychód 06||10 SP45 - Poznań Gł. 2 P(434)
MS 446243) Międzychód 06:30 Sieraków Wlkp. 06:55 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 446233) Sieraków Wlkp. 07:05 Międzychód 07:31 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 44030 Międzychód 10:38 Poznań Gł. 12:55 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 6618/94) Poznań Gł. 13:25 Skoki 14:30 SP45 - Poznań Gł. 2 (A)
MS 6642/34) Skoki 15:52 Poznań Gł. 17:10 SP45 - Poznań Gł. 2 (A)
MS 6667 Poznań Gł. 17:53 Wągrowiec 19:15 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 6630/31 Wągrowiec 04:05 Poznań Gł. 5:26 SP45 - Poznań Gł. 1-2?
MS 6621 2) Poznań Gł. 08:15 Wągrowiec / Gołańcz 09:38 10:14 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 6634 / 66362) Gołańcz / Wągrowiec 11:00 11:58 Poznań Gł. 13:30 SP45 - Poznań Gł. 2/ 1-2
MS 6625 Poznań Gł. 15:53 Wągrowiec 17:22 SP45 - Poznań Gł. 2
MS 6638 Wągrowiec 19:36 Poznań Gł. 21:10 SP45 - Poznań Gł. 2
UWAGI:
(1) - P amb 434 relacji Poznań - Miedzychód - Międzyrzecz kursuje w pociągu nr 44031/44621 z wyjątkiem niedziel i świąt (przełączanie na stacji Międzychód)
(2) - w niedzielę i święta pociąg nr 6621 - 6634/6 kursują w relacji Poznań - Wągrowiec - Gołańcz - Poznań
(3) - kursuje w dni robocze oprócz 12.27
(4) - wg dodatku 2C z 1990 roku pociąg 6618/9 kursuje jako 4424 (1-2-D) Poznań Gł. (13:00) - Grodzisk Wlkp. (14:13) i jako pociąg 4427 (1-2-D) Grodzisk Wlkp. 14:42) - Poznań Gł. (15:52)
(A) - kursuje w dni robocze oprócz wolnych sobót

obieg nr: 7054 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_03.png      PKP_WO_TW_P_02.png      PKP_WO_TW_BDsu_02.png      PKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Adu_06.pngPKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - P1) - D2) - B - A - 4xBhp SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
SP45 - Poznań Gł. PKP_L_TW_SP45_04.png
stacja macierzysta: Wągrowiec    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 6632 Wągrowiec 05:43 Poznań Gł. 07:12 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D
MS 44021 Poznań Gł. 08:20 Gorzów Wlkp. 12:21 SP45 - Poznań Gł. 1-2
MS 44024 Gorzów Wlkp. 16:10 Poznań Gł. 20||12 SP45 - Poznań Gł. 1-2 P(434)
MS 6629 Poznań Gł. 22:40 Wągrowiec 00:09 SP45 - Poznań Gł. 1-2 D
UWAGI:
(1) - P amb 434 kursuje w pociągu nr 44946/44024 Międzyrzecz - Poznań z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt (przełącza RS Międzychód)
(2) - dostawa RS Poznań Gł.

obieg nr: 7056 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ty43_02.pngPKP_WO_TW_Bh_02.pngPKP_WO_TW_Bh_05.pngPKP_WO_TW_Bh_04.png
skład: lokomotywa - B - B - B Ty43 Gniezno PKP_L_TZ_Ty43_01.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
50; 60 km/h
   
stacja macierzysta: Gniezno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 22142 Damasławek 04:20 Gniezno 05:18 Ty43 Gniezno 2
M 22141 Gniezno 10:30 Damasławek 11:34 Ty43 Gniezno 2 (A)
M 22144 Damasławek 12:40 Gniezno 13:37 Ty43 Gniezno 2 (A)
M 22131 Gniezno 17:04 Wapno 18:17 Ty43 Gniezno 2 Ø
M 22132 Wapno 18:35 Gniezno 19:41 Ty43 Gniezno 2 Ø
M 22143 Gniezno 22:35 Damasławek 23:42 Ty43 Gniezno 2
UWAGI:
(A) - kursuje w dni robocze oprócz wolnych sobót
Ø - pociąg może być odwołany po uprzednim ogłoszeniu w drugiej kolejności

obieg nr: 7064 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ty2_03.pngPKP_WO_TW_Bh_02.png
skład: lokomotywa - B Ty2 Poznań Gł. PKP_L_TZ_Ty2_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
50 km/h
   
stacja macierzysta: Poznań Główny    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
O 22251 Oborniki Wlkp. 03:55 Wronki 04:55 Ty2 Poznań Gł. 2
O 22252 Wronki 05:25 Oborniki Wlkp. 6:25 Ty2 Poznań Gł. 2
TO 22255 Oborniki Wlkp. 08:50 Wronki 10:43 Ty2 Poznań Gł. 2
TO 22256 Wronki 12:15 Oborniki Wlkp. 14:09 Ty2 Poznań Gł. 2
O 22253 Oborniki Wlkp. 15:40 Wronki 16:42 Ty2 Poznań Gł. 2
O 22254 Wronki 17:50 Oborniki Wlkp. 18:53 Ty2 Poznań Gł. 2
TO 22257 Oborniki Wlkp. 20:50 Wronki 22:43 Ty2 Poznań Gł. 2
TO 22258 Wronki 23:50 Oborniki Wlkp. 01:47 Ty2 Poznań Gł. 2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7067 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_TKt48_02.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png
skład: lokomotywa - B - B Tkt48 Jarocin PKP_L_TZ_TKt48_01.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Jarocin    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 33525 Jarocin 04:10 Czempiń 06:42 Tkt48 Jarocin 2
M 33528 Czempiń 06:52 Jarocin 08:59 Tkt48 Jarocin 2
M 33537/9 Jarocin 14:30 Czempiń 16:45 Tkt48 Jarocin 2
M 33542 Czempiń 18:24 Jarocin 20:30 Tkt48 Jarocin 2
M 33543 Jarocin 20:45 Śrem 21:52 Tkt48 Jarocin 2
O 33750 Śrem 22:30 Jarocin 23:53 Tkt48 Jarocin 2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7076 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP42_01.png    PKP_L_TW_SP45_06.png    PKP_WO_TW_Bhp_09.png
skład: lokomotywa - 4xBhp SP42 Leszno PKP_L_TW_SP42_02.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80; 100 km/h
SP45 Leszno PKP_L_TW_SP45_06.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS1) 763131) Leszno 04||05 Głogów 04||59 SP42 Leszno 2
MS 67415 Głogów 13:03 Nowa Sól 13:39 SP45 Leszno 2
MS 76416 Nowa Sól 14:50 Głogów 15:27 SP45 Leszno 2
MS 67324 Głogów 15:34 Leszno 16:27 SP45 Leszno 2
MS 7720 Leszno 17:12 Ostrów Wlkp. 19:30 SP45 Leszno 2
MS 77211) Ostrów Wlkp. 22||05 Leszno 00||17 SP45 Leszno 2
UWAGI:
(1) - teoretyczne relacje w 1985 roku (niezgodność dodatku 2C z 1986 z RJ z 1985)

obieg nr: 7077 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_06.png   PKP_L_TZ_Ol49_04.png   PKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - 4xBhp SP45 Leszno PKP_L_TW_SP45_06.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
70; 80 km/h
Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_03.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 77112 Leszno 05:11 Ostrów Wlkp. 07:18 SP45 Leszno 2
MS 7743 Ostrów Wlkp. 07:40 Krotoszyn 08:22 SP45 Leszno 2
MS 7744 Krotoszyn 09:24 Ostrów Wlkp. 10:02 SP45 Leszno 2
MS 77111 Ostrów Wlkp. 11:06 Leszno 13:27 SP45 Leszno 2
M 33029 Leszno 14:06 Zbąszynek 16:05 Ol49 Wolsztyn 2
M 33032 Zbąszynek 21:36 Leszno 23:24 Ol49 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7078 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP42_01.png   PKP_L_TW_SP45_06.png   PKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - 4xBhp SP42 Leszno PKP_L_TW_SP42_02.png
ilość obiegów:
Vmax:
3
60, 70; 80 km/h
SP45 Leszno PKP_L_TW_SP45_06.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 33023 Leszno 06:02 Zbąszynek 07:45 SP42 Leszno 2
MS 33024 Zbąszynek 11:40 Leszno 13:35 SP42 Leszno 2
MS 76323 Leszno 15:01 Głogów 15:53 SP45 Leszno 2
MS 67024/5 Głogów 16:04 Kolsko 17:53 SP45 Leszno 2
MS 76026/7 Kolsko 18:24 Głogów 20:12 SP45 Leszno 2
MS 67028/9 Głogów 21:08 Sława Śląska 22:23 SP45 Leszno 2
MS 76022/3 Sława Śląska 06:04 Głogów 07:18 SP45 Leszno 2
MS 67232/3 Głogów 07:34 Bojanowo
Leszno
09:55
10:19
SP45 Leszno 2
MS 33224 Leszno 12:35 Rawicz 13:12 SP45 Leszno 2
MS 76235 Rawicz 13:34 Bojanowo
Głogów
13:47
15:47
SP45 Leszno 2
MS 67236/7 Głogów 16:19 Bojanowo
Leszno
18:30
18:54
SP45 Leszno 2
MS 76329 Leszno 22:49 Głogów 23:43 SP45 Leszno 2
MS 67314 Głogów 04:34 Leszno 05:30 SP42 Leszno 2
MS 77121) Leszno 06:05 Ostrów Wlkp. 08:17 SP42 Leszno 2
MS 77131) Ostrów Wlkp. 12:42 Leszno 14:56 SP42 Leszno 2
MS 552252) Leszno 16:07 Sława Śląska 17:40 SP42 Leszno 2
OS 552522) Sława Śląska 17:53 Leszno 19:28 SP42 Leszno 2
UWAGI:
(1) - kursuje w dni robocze oraz 11.01 i 02
(2) - kursuje w dni robocze oraz 11.01 i 02 oprócz 12.27

obieg nr: 7079 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_06.png   PKP_L_TW_SP42_01.png   PKP_WO_TW_P_02.png   PKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - P1) - 4xBhp SP45 Leszno PKP_L_TW_SP45_06.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
SP42 Leszno PKP_L_TW_SP42_02.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 76313 Leszno 04||05 Głogów
Wróblin Głog
04||59
05:37
SP45 Leszno 2 P(493)
MS 67316 Wróblin Głog 06:23 Głogów
Leszno
06:38
09:06
SP45 Leszno 2
MS 7714 Leszno 11:52 Ostrów Wlkp. 14:05 SP42 Leszno 2
MS 7715 Ostrów Wlkp. 15:15 Leszno 17:31 SP42 Leszno 2
MS 76325 Leszno 17:36 Głogów 18:33 SP42 Leszno 2
MS 57328 Głogów 20||00 Leszno 20||55 SP42 Leszno 2
UWAGI:
(1) - P amb. 493 kursuje pociągiem nr 76313/67311 (obieg 7125) w relacji Leszno - Lubsko z wyjątkiem niedziel i świąt (przełącza RS Głogów) oraz pociągiem nr 76145 (obieg 6072)/76320 (obieg 7080) / 37328 w relacji Lubsko - Leszno z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt (przełącza RS Żagań i Głogów)

obieg nr: 7080 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_06.png   PKP_L_TZ_Pt47_01.png   PKP_WO_TW_P_02.pngPKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - P1) - 4xBhp SP45 Leszno PKP_L_TW_SP45_06.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
Pt47 Żagań PKP_L_TZ_Pt47_01.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 76315 Leszno 05:18 Głogów 06:14 SP45 Leszno 2
M 67315 Głogów 09:14 Żagań 10:36 Pt47 Żagań 2
M 76320 Żagań 16||20 Głogów 17||45 Pt47 Żagań 2
MS 67326 Głogów 18:04 Leszno 18:58 SP45 Leszno 2
MS 76325 Leszno 20:20 Głogów
Wróblin Głog
21:15
21:36
SP45 Leszno 2
MS 67330 Wróblin Głog 22:22 Głogów
Leszno
22:36
23:39
SP45 Leszno 2
UWAGI:
(1) - P amb. 493 kursuje a) w relacji Lubsko - Leszno pociągiem nr 76145 (obieg 6072)/76320/67328 (obieg 7079) z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt (przełącza RS Żagań i Głogów), b) w relacji Lubsko - Leszno pociągiem nr 76145 (obieg 6072)/ 76320/67326 w soboty (przełącza RS Żagań)

obieg nr: 7083 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP42_01.png   PKP_L_TZ_Ol49_02.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png
skład: lokomotywa - B - B SP42 Leszno PKP_L_TW_SP42_02.png
ilość obiegów:
Vmax:
2
60, 70; 80 km/h
Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_01.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 55221 Leszno 03:18 Sulechów 07:32 SP42 Leszno 2
MS 554241) Sulechów 07:501) Wolsztyn 09:051) SP42 Leszno 2
MS 33042 Wolsztyn 09:22 Leszno 10:33 SP42 Leszno 2
MS 55223 Leszno 13:23 Sulechów 17:05 Ol49 Wolsztyn 2
O 55254 Sulechów 17:32 Leszno 21:15 Ol49 Wolsztyn 2
O 55251 Leszno 22:24 Konotop 00:47 SP42 Leszno 2
MS 55220 Konotop 05:10 Leszno 06:31 SP42 Leszno 2
M 33041 Leszno 07:52 Wolsztyn 09:02 SP42 Leszno 2
M 4436 Wolsztyn 09:49 Sulechów 10:39 SP42 Leszno 2 Ø
M 55222 Sulechów 12:28 Leszno 16:41 SP42 Leszno 2
M 33043 Leszno 16:51 N. Wieś Mochy 17:36 SP42 Leszno 2
M 33044 N. Wieś Mochy 17:48 Leszno 18:35 SP42 Leszno 2
UWAGI:
(1) - teoretyczne relacje w 1985 roku (niezgodność dodatku 2C z 1986 z RJ z 1985)
Ø - pociąg może być odwołany po uprzednim ogłoszeniu w drugiej kolejności

obieg nr: 7085 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP42_02.png    PKP_L_TZ_Ol49_04.png    PKP_WO_TW_Bhp_05.png
skład: lokomotywa - 4xBhp Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
70; 80 km/h
SP42 Leszno PKP_L_TW_SP42_01.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 33021 Leszno 03:48 Zbąszynek 05:46 Ol49 Wolsztyn 2
M 33022 Zbąszynek 06:23 Leszno 08:12 Ol49 Wolsztyn 2
M 33025 Leszno 09:47 Zbąszynek 11:29 Ol49 Wolsztyn 2 *
M 33026 Zbąszynek 13:49 Leszno 15:49 Ol49 Wolsztyn 2 *
MS 77040 Leszno 19:53 Krotoszyn 21:21 SP42 Leszno 2
MS 77039 Krotoszyn 22:03 Leszno 23:30 SP42 Leszno 2
UWAGI:
* - pociąg może być odwołany po uprzednim ogłoszeniu w pierwszej kolejności

obieg nr: 7086 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_06.png     PKP_L_TZ_Ol49_03.png    PKP_WO_TW_Bhp_02.png
skład: lokomotywa - 4xBhp Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
60; 70 km/h
SP45 Leszno PKP_L_TW_SP45_06.png
stacja macierzysta: Leszno    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 33040 Wolsztyn 06:05 Leszno 07:17 Ol49 Wolsztyn 2
TOS 55255 Leszno 07:45 Konotop 10:35 SP45 Leszno 2
TOS 55258 Konotop 11:00 Leszno 13:50 SP45 Leszno 2
M 33031 Leszno 15:30 Zbąszynek 17:29 Ol49 Wolsztyn 2
M 33034 Zbąszynek 22:31 Wolsztyn 23:10 Ol49 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7091 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ty2_02.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bh_02.png
skład: lokomotywa - B - B - B Ty2 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ty2_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
40; 50; 70 km/h
Ty2 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ty2_02.png
stacja macierzysta: Grodzisk Wlkp.    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 44341) Grodzisk Wlkp. 05:58 Sulechów 07:35 Ty2 Wolsztyn 2
M 44331) Sulechów 09:38 Wolsztyn 10:45 Ty2 Wolsztyn 2
M 44382) Wolsztyn 12:53 Sulechów 13:43 Ty2 Wolsztyn 2
M 44352) Sulechów 15:49 Wolsztyn 16:47 Ty2 Wolsztyn 2
O 44512) Wolsztyn 17:35 Grodzisk Wlkp. 18:22 Ty2 Wolsztyn 2
O/TO 33353/ 333553) Grodzisk Wlkp. 19:53 Opalenica 20:14 Ty2 Wolsztyn 2
O/TO 333352/ 333563) Opalenica 21:50 Grodzisk Wlkp. 22:11 Ty2 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) - kursuje w dni roboczne oraz 11.01 i 02 oprócz 12.27
(2) - kursuje w d ni robocze oraz 11.01 i 02
(3) - w okresie 09.01 - 12.31 kursuje jako TO

obieg nr: 7092 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ty2_02.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bh_02.png
skład: lokomotywa - B - B - B Ty2 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ty2_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
40; 50; 70 km/h
   
stacja macierzysta: Grodzisk Wlkp.    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
O/OT 3351 / 33551) Grodzisk Wlkp. 05:56 Opalenica 06:17 Ty2 Wolsztyn 2
O/OT 3352 / 33561) Opalenica 07:22 Grodzisk Wlkp. 07:43 Ty2 Wolsztyn 2
O 3353 Grodzisk Wlkp. 13:31 Opalenica 13:52 Ty2 Wolsztyn 2
O 3354 Opalenica 14:07 Grodzisk Wlkp. 14:28 Ty2 Wolsztyn 2
O 4450 Grodzisk Wlkp. 14:33 Wolsztyn 15:18 Ty2 Wolsztyn 2
M 4445 Wolsztyn 15:50 Grodzisk Wlkp. 16:30 Ty2 Wolsztyn 2
O 33351 Grodzisk Wlkp. 16:34 Opalenica 16:55 Ty2 Wolsztyn 2
O 33350 Opalenica 17:30 Grodzisk Wlkp. 17:51 Ty2 Wolsztyn 2
TO 33858 Grodzisk Wlkp. 18:25 Kościan 19:48 Ty2 Wolsztyn 2
TO 33857 Kościan 20:24 Grodzisk Wlkp. 21:36 Ty2 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) - w okresie 09.01 - 12.31 kursuje jako TO

obieg nr: 7093 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ol49_02.png    PKP_L_TZ_Ty2_02.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png
skład: lokomotywa - B - B Ol49 Wolsztyn (zamiennie) PKP_L_TZ_Ol49_01.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
50 km/h
Ty2 Wolsztyn (zamiennie) PKP_L_TZ_Ty2_03.png
stacja macierzysta: Wolsztyn    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
O 55651/2 Niegosławice 04:50 Nowa Sól 06:35 Ol49/Ty2 Wolsztyn 2
M 55022 Nowa Sól 08:13 Wolsztyn 10:28 Ol49/Ty2 Wolsztyn 2
M 55025 Wolsztyn 16:52 Nowa Sól 19:07 Ol49/Ty2 Wolsztyn 2
M 55033 Nowa Sól 20:00 Kożuchów 20:15 Ol49/Ty2 Wolsztyn 2
M 55034 Kożuchów 22:00 Nowa Sól 22:15 Ol49/Ty2 Wolsztyn 2
TO 55567/8 Nowa Sól 22:58 Niegosławice 01:18 Ol49/Ty2 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7094 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ty2_02.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bh_03.png
skład: lokomotywa - B - B Ty2 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ty2_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
50 km/h
   
stacja macierzysta: Wolsztyn    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
TO 55055 Wolsztyn 04:01 Konotop 05:34 Ty2 Wolsztyn 2
TO 55059 Konotop 06:02 Nowa Sól 07:35 Ty2 Wolsztyn 2
TO 55155/6 Nowa Sól 16:41 Niegosławice 18:57 Ty2 Wolsztyn 2
TO 55655/6 Niegosławice 19:21 Nowa Sól 21:15 Ty2 Wolsztyn 2
TO 550561) Nowa Sól 22:40 Wolsztyn 02:00 Ty2 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) - pociąg nr 55056 zabiera do Konotopu skład od pociągu nr 55051 (obieg nr 7096) dla uruchomienia pociągu 55020 (obieg nr 7096)

obieg nr: 7095 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_03.png    PKP_L_TZ_Ol49_03.png   PKP_WO_TW_Bh_02.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bh_03.png   PKP_WO_TW_Adu_06.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png   PKP_WO_TW_P_02.png
skład: lokomotywa - B - B - B - A2) - B2) - B2) - P1) Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_03.png
ilość obiegów:
Vmax:
2
45; 70; 80 km/h
SP45 Poznań PKP_L_TW_SP45_03.png
stacja macierzysta: Wolsztyn    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 44322) Wolsztyn 04:10 Sulechów 05:00 Ol49 Wolsztyn 1-2
M 44312) Sulechów 05:37 Wolsztyn 06:43 Ol49 Wolsztyn 1-2
M 4443 Wolsztyn 11:27 Poznań Gł. 13:20 Ol49 Wolsztyn 1-2
MS 78337 Poznań Gł. 16:10 Piła 18:18 SP45 Poznań Gł. 1-2
MS 87330 Piła 02:55 Poznań Gł. 05:25 SP45 Poznań Gł. 1-2
M 44402) Poznań Gł. 06||05 Sulechów 09||06 Ol49 Wolsztyn 1-2 P(431)
O 448532) Sulechów 14:17 Wolsztyn 15:23 Ol49 Wolsztyn 1-2
O 448522) Wolsztyn 15:48 Sulechów 16:54 Ol49 Wolsztyn 1-2
M 44372) Sulechów 17||34 Wolsztyn 18:25 Ol49 Wolsztyn 1-2 P(431)
M 4447 Wolsztyn 19:07 Poznań Gł. 21||20 Ol49 Wolsztyn 1-2 P(431)
O 4452 Poznań Gł. 22:25 Wolsztyn 00:19 Ol49 Wolsztyn 1-2
UWAGI:
(1) - P amb 431 kursuje:
a) w pociągu nr 4440 z wyjątkiem niedziel i świąt w relacji Poznań - Sulechów;
b) w pociągu 4437/4447 w relacji Sulechów - Poznań z wyjątkiem niedziel i świąt
(2) - częścią składu obsługuje się pociągi nr 4432, 4431, 4440, 44853, 44852, 4437 na odcinku Wolsztyn - Sulechów Wolsztyn

obieg nr: 7096 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_Ol49_01.png     PKP_L_TZ_Ty2_02.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bh_03.png
skład: lokomotywa - B - B Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_01.png
ilość obiegów:
Vmax:
2
50 km/h
Ty2 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ty2_03.png
stacja macierzysta: Wolsztyn    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 55021 Wolsztyn 03:18 Nowa Sól 05:41 Ol49 Wolsztyn 2
M 55633/4 Nowa Sól 07:18 Nowe Miasteczko 08:15 Ol49 Wolsztyn 2
M 55635/6 Nowe Miasteczko 08:25 Nowa Sól 09:23 Ol49 Wolsztyn 2
O 55054 Nowa Sól 14:08 Wolsztyn 16:34 Ol49 Wolsztyn 2
O 550511) Wolsztyn 19:04 Nowa Sól 21:21 Ol49 Wolsztyn 2
TO 55056 Nowa Sól 22:40 Konotop
Wolsztyn
00:17
02:00
Ty2 Wolsztyn 2
M 55020 Konotop 05:47 Wolsztyn 06:36 Ty2 Wolsztyn 2
M 55023 Wolsztyn 10:53 Nowa Sól 13:07 Ty2 Wolsztyn 2
M 55637/8 Nowa Sól 13:11 Nowe Miasteczko 14:09 Ty2 Wolsztyn 2
M 55641/2 Nowe Miasteczko 14:17 Nowa Sól 15:13 Ty2 Wolsztyn 2
M 55024 Nowa Sól 15:54 Wolsztyn 18:16 Ty2 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) - skład od pociągu nr 55051 wraca do Konotopu jako doprząg do pociągu nr 55056 (obieg 7094)

obieg nr: 7098 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP42_01.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png
skład: lokomotywa - B - B - B SP42 Legnica PKP_L_TW_SP42_02.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
80 km/h
   
stacja macierzysta: Zielona Góra    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 6748/9 Marciszów 04:55 Zielona Góra 11:51 SP42 Legnica 2
MS 7648/9 Zielona Góra 14:40 Marciszów 21:53 SP42 Legnica 2
UWAGI:
(1) -

obieg nr: 7099 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TW_SP45_06.png     PKP_L_TW_SP42_01.png    PKP_L_TW_EU07_07.png    PKP_L_TZ_Ol49_01.png   PKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bh_03.pngPKP_WO_TW_Bh_02.pngPKP_WO_TW_Bdu_04.png   PKP_WO_TW_P_02.png   PKP_WO_TW_P_04.png
skład: lokomotywa - B - B - B - B - P1)2)4) SP45 Zbąszynek PKP_L_TW_SP45_06.png
ilość obiegów:
Vmax:
3
70; 80; 100 km/h
SP42 Czerwieńsk PKP_L_TW_SP42_02.png
stacja macierzysta: Zbąszynek EU07 Wrocław PKP_L_TW_EU07_07.png
    Ol49 Wolsztyn PKP_L_TZ_Ol49_01.png
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
MS 55135 Zbąszynek 05||25 Gubin 07||58 SP45 Zbąszynek 2 P(482)
MS 55144 Gubin 11||05 Zielona Góra 12||27 SP45 Zbąszynek 2
P(409/482)
MS 55323 Zielona Góra 14||58 Gubin 16||25 SP42 Czerwieńsk 2 P(konwój)
MS 55324 Gubin 16||40 Zielona Góra 18||10 SP42 Czerwieńsk 2 P(konwój)
ME 76412 Zielona Góra 04||40 Głogów 05||44 EU07 Wrocław 2
ME 67413 Głogów 06||27 Zielona Góra 07||35 EU07 Wrocław 2
MS 55325
(2096)
Zielona Góra 17:25 Gubin
Guben3)
18:50
18:56
SP42 Czerwieńsk 2
MS 55326
(2097)
Guben3)
Gubin
19:27
19:33
Zielona Góra 20:56 SP42 Czerwieńsk 2
MS 55329 Zielona Góra 23:25 Gubin 00:43 SP42 Czerwieńsk 2
MS 55136 Gubin 04:45 Czerwieńsk 05:50 SP42 Czerwieńsk 2
MS 55138 Czerwieńsk 06:55 Zielona Góra 07:14 SP42 Czerwieńsk 2
MS 55145/6 Zielona Góra 16:05 Zbąszynek 17:47 SP45 Zbąszynek 2
M 33030 Zbąszynek 18:11 Leszno 19:57 Ol49 Wolsztyn 2
M 33035 Leszno 22:32 Zbąszynek 00:23 Ol49 Wolsztyn 2
UWAGI:
(1) - P amb. 482 relacji Zbąszynek - Gubin kursuje w wyjątkiem niedziel i świąt w pociągu nr 55135, a w relacji Gubin - Zbąszynek pociągiem nr 55144/55125 (obieg 7097) w soboty (przełącza RS Zielona Góra)
(2) - P amb. 482/409 kursuje z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w relacji Gubin - Poznań pociągiem nr 55144/55125 (obieg 7079)/218 (obieg 7031) (przełącza RS Zielona Góra i Zbąszynek)
(3) - na odcinku Gubin - W.P.S. Guben - Gubin czasowo nie kursują
(4) - P konwój kursuje na zarządzenie z wyjątkiem niedziel i świąt pociągiem nr 55323/55324 w relacji Zielona Góra - Gubin - Zielona Góra

obieg nr: 7100 (BAHN ZDOKP - rok 1985)
PKP_L_TZ_TKt48_02.png    PKP_WO_TW_P_04.png   PKP_WO_TW_Bhp_08.png
skład: lokomotywa - P1) - 4xBhp Tkt48 Międzyrzecz PKP_L_TZ_TKt48_01.png
ilość obiegów:
Vmax:
1
50; 60 km/h
   
stacja macierzysta: Zbąszynek    
rodzaj pociągu numer pociągu odjazd godz. przyjazd godz. lokomotywa (seria, lokomotywownia) klasa
M 44126 Międzyrzecz 04:37 Zbąszynek 05:25 Tkt48 Międzyrzecz 2
M 44129 Zbąszynek 06||46 Międzyrzecz 07||34 Tkt48 Międzyrzecz 2 P(487)
O 44151 Międzyrzecz 08||10 Gorzów Wlkp. 09||30 Tkt48 Międzyrzecz 2 P(487)
M 44132 Gorzów Wlkp. 15:20 Międzyrzecz 16:30 Tkt48 Międzyrzecz 2 P(487)
M 44145 Międzyrzecz 16:50 Gorzów Wlkp. 18:07 Tkt48 Międzyrzecz 2
M 44136 Gorzów Wlkp. 19||15 Zbąszynek 21||25 Tkt48 Międzyrzecz 2 P(487)
M 44149 Zbąszynek 22:28 Międzyrzecz 23:16 Tkt48 Międzyrzecz 2
UWAGI:
(1) - P amb. 487 kursuje:
a) w pociągu nr 44129/44151 Zbąszynek - Gorzów Wlkp. z wyjątkiem niedziel i świąt,
b) w pociągu nr 44136 Gorzów Wlkp. - Zbąszynek z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt,
c) w pociągu nr 44132/44144 (obieg 7103) Gorzów Wlkp. - Zbąszynek w soboty (przełącza RS Międzyrzecz)
Copyright © 2006-2018 by zdokp-bahn[malpka]wtvk[kropka]pl;
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.